Home / RF Shields / 22-CBSF-2.75X5.0X0.25
22-CBSF-2.75X5.0X0.25
Leader Tech Inc.
Product No:
22-CBSF-2.75X5.0X0.25
Description:
RF SHIELD 2.75" X 5" T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Height - Overall 0.250" (6.35mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)