Home / RF Shields / 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2
22-CBSFN-0.5X1.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
22-CBSFN-0.5X1.0X0.2
Description:
RF SHIELD 0.5" X 1" THROUGH HOLE
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 1.000" (25.40mm)