Home / RF Shields / 24-CBSA-2.25X4.0X0.2
24-CBSA-2.25X4.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
24-CBSA-2.25X4.0X0.2
Description:
RF SHIELD 2.25" X 4" SMD T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount, Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 4.000" (101.60mm)