Home / RF Shields / 24-CBSA-3.0X4.5X0.2
24-CBSA-3.0X4.5X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
24-CBSA-3.0X4.5X0.2
Description:
RF SHIELD 3" X 4.5" SMD T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount, Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 4.500" (114.30mm)