Home / RF Shields / 24-CBSF-0.75X1.75X0.3
24-CBSF-0.75X1.75X0.3
Leader Tech Inc.
Product No:
24-CBSF-0.75X1.75X0.3
Description:
RF SHIELD 0.75" X 1.75" T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.300" (7.62mm)
Length - Overall 1.750" (44.45mm)