Home / RF Shields / 24-CBSF-1.0X3.75X0.2
24-CBSF-1.0X3.75X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
24-CBSF-1.0X3.75X0.2
Description:
RF SHIELD 1" X 3.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 3.750" (95.25mm)