Home / RF Shields / 24-CBSF-1.5X3.5X0.4
24-CBSF-1.5X3.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
24-CBSF-1.5X3.5X0.4
Description:
RF SHIELD 1.5" X 3.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 3.500" (88.90mm)