Home / RF Shields / 24-CBSF-1.75X2.25X0.2
24-CBSF-1.75X2.25X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
24-CBSF-1.75X2.25X0.2
Description:
RF SHIELD 1.75" X 2.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 2.250" (57.15mm)