Home / RF Shields / 24S-CBSA-0.5X5.75X0.2
24S-CBSA-0.5X5.75X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
24S-CBSA-0.5X5.75X0.2
Description:
RF SHIELD 0.5" X 5.75" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 5.750" (146.05mm)