Home / RF Shields / 24S-CBSA-0.75X1.0X0.2
24S-CBSA-0.75X1.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
24S-CBSA-0.75X1.0X0.2
Description:
RF SHIELD 0.75" X 1" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 1.000" (25.40mm)