Home / RF Shields / 24S-CBSA-0.75X2.5X0.2
24S-CBSA-0.75X2.5X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
24S-CBSA-0.75X2.5X0.2
Description:
RF SHIELD 0.75" X 2.5" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 2.500" (63.50mm)