Home / RF Shields / 24S-CBSA-1.5X4.0X0.2
24S-CBSA-1.5X4.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
24S-CBSA-1.5X4.0X0.2
Description:
RF SHIELD 1.5" X 4" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 4.000" (101.60mm)