Home / RF Shields / 24S-CBSA-2.0X4.25X0.2
24S-CBSA-2.0X4.25X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
24S-CBSA-2.0X4.25X0.2
Description:
RF SHIELD 2" X 4.25" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)