Home / RF Shields / 24S-CBSA-2.0X6.0X0.2
24S-CBSA-2.0X6.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
24S-CBSA-2.0X6.0X0.2
Description:
RF SHIELD 2" X 6" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)