Home / RF Shields / 25-CBSA-0.5X6.0X0.225
25-CBSA-0.5X6.0X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
25-CBSA-0.5X6.0X0.225
Description:
RF SHIELD 0.5" X 6" SMD T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount, Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)