Home / RF Shields / 25-CBSA-2.75X5.5X0.225
25-CBSA-2.75X5.5X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
25-CBSA-2.75X5.5X0.225
Description:
RF SHIELD 2.75" X 5.5" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)