Home / RF Shields / 25-CBSA-3.5X6.0X0.225
25-CBSA-3.5X6.0X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
25-CBSA-3.5X6.0X0.225
Description:
RF SHIELD 3.5" X 6" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)