Home / RF Shields / 25-CBSA-3.75X4.75X0.225
25-CBSA-3.75X4.75X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
25-CBSA-3.75X4.75X0.225
Description:
RF SHIELD 3.75" X 4.75" SMD T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount, Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)