Home / RF Shields / 25-CBSA-4.5X4.5X0.225
25-CBSA-4.5X4.5X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
25-CBSA-4.5X4.5X0.225
Description:
RF SHIELD 4.5" X 4.5" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 4.500" (114.30mm)