Home / RF Shields / 25-CBSF-1.0X3.0X0.225
25-CBSF-1.0X3.0X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
25-CBSF-1.0X3.0X0.225
Description:
RF SHIELD 1" X 3" THROUGH HOLE
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 3.000" (76.20mm)