Home / RF Shields / 25-CBSF-3.25X3.5X0.225
25-CBSF-3.25X3.5X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
25-CBSF-3.25X3.5X0.225
Description:
RF SHIELD 3.25" X 3.5" T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 3.500" (88.90mm)