Home / RF Shields / 25-CBSFNSV-2.25X7.25X0.225
25-CBSFNSV-2.25X7.25X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
25-CBSFNSV-2.25X7.25X0.225
Description:
RF SHIELD 2.25" X 7.25" T/H
Package Bulk
Ventilation Vent Holes in Pattern
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 7.250" (184.15mm)