Home / RF Shields / 25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225
25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225
Description:
RF SHIELD 1" X 3.25" T/H
Package Bulk
Ventilation Vent Holes in Pattern
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 3.250" (82.55mm)