Home / RF Shields / 40-CBSA-1.5X1.75X0.4
40-CBSA-1.5X1.75X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
40-CBSA-1.5X1.75X0.4
Description:
RF SHIELD 1.5" X 1.75" SMD
Product Status Active
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 1.750" (44.45mm)