Home / RF Shields / 40-CBSA-2.25X3.25X0.4
40-CBSA-2.25X3.25X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
40-CBSA-2.25X3.25X0.4
Description:
RF SHIELD 2.25" X 3.25" SMD
Product Status Active
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 3.250" (82.55mm)