Home / RF Shields / 42-CBSA-2.0X6.0X0.4
42-CBSA-2.0X6.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
42-CBSA-2.0X6.0X0.4
Description:
RF SHIELD 2" X 6" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)