Home / RF Shields / 42-CBSA-2.75X4.25X0.4
42-CBSA-2.75X4.25X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
42-CBSA-2.75X4.25X0.4
Description:
RF SHIELD 2.75" X 4.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)