Home / RF Shields / 42-CBSA-3.75X5.5X0.4
42-CBSA-3.75X5.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
42-CBSA-3.75X5.5X0.4
Description:
RF SHIELD 3.75" X 5.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)