Home / RF Shields / 44-CBSA-0.75X2.0X0.4
44-CBSA-0.75X2.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-0.75X2.0X0.4
Description:
RF SHIELD 0.75" X 2" T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 2.000" (50.80mm)