Home / RF Shields / 44-CBSA-1.0X2.5X0.54
44-CBSA-1.0X2.5X0.54
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-1.0X2.5X0.54
Description:
RF SHIELD 1" X 2.5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.540" (13.72mm)
Length - Overall 2.500" (63.50mm)