Home / RF Shields / 44-CBSA-1.25X3.5X0.4
44-CBSA-1.25X3.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-1.25X3.5X0.4
Description:
RF SHIELD 1.25" X 3.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 3.500" (88.90mm)