Home / RF Shields / 44-CBSA-1.5X5.0X0.4
44-CBSA-1.5X5.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-1.5X5.0X0.4
Description:
RF SHIELD 1.5" X 5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)