Home / RF Shields / 44-CBSA-3.5X4.0X0.4
44-CBSA-3.5X4.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-3.5X4.0X0.4
Description:
RF SHIELD 3.5" X 4" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 4.000" (101.60mm)