Home / RF Shields / 44-CBSA-3.75X4.75X0.4
44-CBSA-3.75X4.75X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-3.75X4.75X0.4
Description:
RF SHIELD 3.75" X 4.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)