Home / RF Shields / 44-CBSA-4.25X6.0X0.4
44-CBSA-4.25X6.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
44-CBSA-4.25X6.0X0.4
Description:
RF SHIELD 4.25" X 6" T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.250" (107.95mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)