Home / RF Shields / 47-CBSA-2.25X4.75X0.4
47-CBSA-2.25X4.75X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
47-CBSA-2.25X4.75X0.4
Description:
RF SHIELD 2.25" X 4.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)