Home / RF Shields / 47-CBSA-2.5X4.5X0.4
47-CBSA-2.5X4.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
47-CBSA-2.5X4.5X0.4
Description:
RF SHIELD 2.5" X 4.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 4.500" (114.30mm)