Home / RF Shields / 47-CBSA-5.0X5.0X0.4
47-CBSA-5.0X5.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
47-CBSA-5.0X5.0X0.4
Description:
RF SHIELD 5" X 5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 5.000" (127.00mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)