Home / RF Shields / 47-CBSA-5.25X5.25X0.4
47-CBSA-5.25X5.25X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
47-CBSA-5.25X5.25X0.4
Description:
RF SHIELD 5.25" X 5.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 5.250" (133.35mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)