Home / RF Shields / 48-CBSA-0.5X5.25X0.4
48-CBSA-0.5X5.25X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
48-CBSA-0.5X5.25X0.4
Description:
RF SHIELD 0.5" X 5.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)