Home / RF Shields / 48-CBSA-3.25X5.5X0.4
48-CBSA-3.25X5.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
48-CBSA-3.25X5.5X0.4
Description:
RF SHIELD 3.25" X 5.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)