Home / RF Shields / 48-CBSA-3.5X5.0X0.4
48-CBSA-3.5X5.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
48-CBSA-3.5X5.0X0.4
Description:
RF SHIELD 3.5" X 5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)