Home / RF Shields / 48-CBSFN-1.0X1.5
48-CBSFN-1.0X1.5
Leader Tech Inc.
Product No:
48-CBSFN-1.0X1.5
Description:
RF SHIELD 1" X 1.5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 1.500" (38.10mm)