Home / RF Shields / 48-CBSFSV2-1.25X1.5X0.5
48-CBSFSV2-1.25X1.5X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
48-CBSFSV2-1.25X1.5X0.5
Description:
RF SHIELD 1.25" X 1.5" T/H
Package Bulk
Ventilation Vent Holes in Pattern
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 1.500" (38.10mm)