Home / RF Shields / 49-CBSA-0.5X1.75X0.4
49-CBSA-0.5X1.75X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSA-0.5X1.75X0.4
Description:
RF SHIELD 0.5" X 1.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 1.750" (44.45mm)