Home / RF Shields / 49-CBSA-2.0X3.5X0.4
49-CBSA-2.0X3.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSA-2.0X3.5X0.4
Description:
RF SHIELD 2" X 3.5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 3.500" (88.90mm)