Home / RF Shields / 49-CBSA-2.5X3.5X0.4
49-CBSA-2.5X3.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSA-2.5X3.5X0.4
Description:
RF SHIELD 2.5" X 3.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 3.500" (88.90mm)