Home / RF Shields / 49-CBSA-4.0X6.0X0.4
49-CBSA-4.0X6.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSA-4.0X6.0X0.4
Description:
RF SHIELD 4" X 6" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)