Home / RF Shields / 49-CBSF-1.0X2.5X0.4
49-CBSF-1.0X2.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSF-1.0X2.5X0.4
Description:
RF SHIELD 1" X 2.5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 2.500" (63.50mm)