Home / RF Shields / 49-CBSF-1.0X4.5X0.5
49-CBSF-1.0X4.5X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSF-1.0X4.5X0.5
Description:
RF SHIELD 1" X 4.5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 4.500" (114.30mm)